DOVIT Pellet Panír Strúhanka Krill, 100g

Bežná cena 2,25 € Špeciálna cena 2,12 €
Dostupnosť: Skladom
Ihneď k odberu (3ks),
U vás doma: Streda 19.06

Kód: DF-794

Kód: DF-794

Ean: 5999554877945

Záruka: 2 roky

Registrujte sa a nakupujte ešte výhodnejšie.

Prevažná väčšina methodových rybárov už dlho uprednostňuje mikro pelety s vysokým obsahom bielkovín, no dobré veci sa dajú robiť vždy lepšie.

Nami ponúkaná peletová strúhanka nielenže dodá už namočeným peletám ďalšie chuťové a farebné doladenie, ale dodávame im aj kvalitné proteínové nosiče, ktoré ešte viac zvyšujú atraktivitu nástrahy. Týmito prísadami sú rôzne rybie múčky a prísady, ktoré kapry ocenia pri množstve sústa. Použitie je mimoriadne jednoduché, keďže stačí pelety namočiť a navrch nasypať strúhanku z peliet.

Po dôkladnom premiešaní sa oplatí nechať pár minút odležať, aby sa strúhanka dostatočne navlhčila a potom, ak si to zmes vyžaduje, doladíte dokonalú konzistenciu postriekaním vodou. Peletová strúhanka bola priebežne testovaná v konkurenčných podmienkach a tejto jednoduchej, no vysoko účinnej prísade možno pripísať mnohé úspechy. Panír láka ryby nielen obsahom, ale aj vizuálnym podnetom, keďže po vstupe do vody vypúšťa veľmi efektný farebný dym, ktorý rýchlo láka ryby v okolí na kŕmenie. Medzi príchuťami nájdete všetko od sladkých až po obzvlášť páchnuce, takže si stačí vybrať tú správnu.

Parametre

Parametre
Rybolovná technika Feeder