-10%
Novinka
Doprava zdarma

MIVARDI Brolly Entrix XL (147x270x200cm)

Bežná cena 219,99 € Špeciálna cena 197,99 €
Dostupnosť: Skladom
Skladom: Vypredané
Na sklade, do 5 prac. dní

Kód: M-BROENXL

Kód: M-BROENXL

Záruka: 2 roky

Registrujte sa a nakupujte ešte výhodnejšie.

Do posledného detailu prepracovanej brolly značky Mivardi. Zachováva klasickú dáždnikovú konštrukciu, avšak s použitím priestorovo úsporného systému centrálneho bloku a vzpier.

Tým dochádza k maximalizácii miesta nad hlavou, pokiaľ sedíte na lehátku. Toto brolly prináša množstvo unikátnych a inovatívnych konštrukčných detailov, ktoré výrazne zväčšujú vnútorný priestor, zvyšujú stabilitu a zrýchľujú rozkladanie a skladanie. Veľmi dôležitým prvkom sú predĺžené dvojdielne zadné rebrá, ktoré môžu, ale nemusia byť pri transporte zložené. Spoločne s optimalizovanou geometriou ostatných rebier vytvára extrémne veľký vnútorný priestor s takmer obdĺžnikovým pôdorysom. To umožňuje použitie tohto brolly aj v kombinácii s najväčšími lehátkami, pričom vo vnútri stále zostáva dostatok miesta na stolík a batožinu. Predná časť je spevnená a stabilizovaná dvojdielnou sklolaminátovou výstuhou s unikátne navrhnutým spôsobom fixácie. Konštrukcia brolly nad vchodom vytvára šilt, ktorý chráni priestor dverí pred dažďom. Predné okno je riešené ako trojvrstvové (sieťka/transparentný PVC/nylonový plášť). Celú prednú stenu je možné úplne odopnúť. Plášť je vyrobený z materiálu M-TEC300 s hexagonálnou textúrou disponuje vodným stĺpcom 8000mm a zvýšenou mechanickou odolnosťou. Štyri priložené búrkové tyče sú vybavené rýchlospojkami pre veľmi jednoduché a rýchle upevnenie ku konštrukcii brolly. Sú tiež osadené novými zámkami Mivardi s extrémnym prítlakom, a preto umožňujú perfektné napnutie plášťa. Brolly Entrix je štandardne dodávané v kompletnej výbave vrátane podlahy a predného panelu.

Okná:

  • Zadné okno: 130 x 80 x 80 cm
  • Predné okno: 83 x 67 cm

Súčasťou balenia sú zatĺkacie kolíky, stabilizačné tyče 4ks, laminátová tyč na upevnenie šiltu a podlaha so suchým zipsom.

  • Hmotnosť:  7,8 kg
  • Vodný stĺpec: 8000 mm
  • Výška: 147 cm
  • Transportný rozmer: 163 x 22 cm
  • Rozmer: 270 x 200 cm
  • Materiál: M-TEC300
  • Typ podlahy: Suchý zips

Parametre

Parametre
Rybolovná technika Kaprárina