-28%
Top
Doprava zdarma
LifeWeek 07.07.-14.07.2024

THE ULTIMATE Boilie Essential Sweet Tiger Nut 24mm, 10kg

Bežná cena 81,82 € Špeciálna cena 59,00 €
Dostupnosť: Skladom
Ihneď k odberu (2ks),
U vás doma: Utorok 16.07

Kód: UP-KBSTN24

Kód: UP-KBSTN24

Ean: 5903855433908

Záruka: 2 roky

NA TENTO PRODUKT SA NEVZŤAHUJÚ DODATOČNÉ ZĽAVY.

Essential je séria potápavých proteínových boilies vynikajúcej kvality. Vzhľadom na potrebu pravidelného, často veľmi výdatného vnadenia mnohí z vás potrebujú naozaj veľké množstvá.

Viac ako dva roky sme pracovali na vývoji série boiles so správnou úrovňou a nízkou cenou. Znamená to, že v tejto sérii chýbajú špičkové prísady a múky? Rozhodne nie!!!

Musíme zachovať kvalitu našich výrobkov. Špičkové múky a ďalšie zložky od spoločnosti Haith's, na ktoré sa okrem iného spoliehame, sa v o niečo menšom množstve používajú aj v týchto guľkách! Pre Essential sme použili zložky ako Cryfish, Red Factor, CLO, Vitamelo, krevetová múčka, múčka z krilu, mliečne bielkoviny, vybrané obilniny, zmes korenia, svetlé a tmavé sušienky, mletá čokoláda alebo paprika. Vďaka starostlivo vybranému zloženiu sú tieto guľôčky rýchlo stráviteľné, čo je rozhodujúce pre včasné vnadenie na veľké vzdialenosti. Ich charakteristickými znakmi sú skvelá štruktúra, viditeľné frakcie a fantastická vôňa. Ekonomická séria, ideálna na vnadenie na dlhé vzdialenosti, ktorá sa vďaka svojej dlhej stabilite osvedčí aj ako nástrahové boilie. Vynikajúci pomer ceny a kvality.

Parametre

Parametre
Rybolovná technika Kaprárina
Veľkosť 24mm