-15%
Top
LifeWeek 07.07.-14.07.2024

THE ULTIMATE Dumbell Strawberry Big Fish 12/16mm (1kg)

Bežná cena 17,00 € Špeciálna cena 14,45 €
Dostupnosť: Skladom
Ihneď k odberu (1ks),
U vás doma: Utorok 16.07

Kód: UP-DBSBF

Kód: UP-DBSBF

Ean: 5903855434295

Záruka: 2 roky

NA TENTO PRODUKT SA NEVZŤAHUJÚ DODATOČNÉ ZĽAVY.

Strawbery Big Fish je nástraha vytvorená pre nadšencov lovu kaprov!


Ultimate Products okrem štandardných tvarov predstavilo dumbell 12/16mm, ktoré sú skvelou alternatívou ku „klasickým“ boilies. Budú dobre fungovať na miestach, kde je vysoký rybársky tlak a ryby sú opatrné.

Naša guľka sa vyznačuje nielen vysokou kvalitou, ale aj starostlivo vybranými ingredienciami. Vyrába sa z vybraných rybích múčok, vrátane rozpustného rybieho proteínu, chobotničej pečene a proteínového koncentrátu. Prečo je to také dôležité? Práve tieto zložky dodávajú Strawbery Big Fish jedinečné nutričné ​​vlastnosti a priťahujú kapry vďaka ich prirodzenému inštinktu kŕmenia.

Okrem toho obsahuje nízkoteplotnú rybiu múčku a múčku z chobotníc, ktoré poskytujú bohatú chuť a vôňu, ktorú kapry nemôžu ignorovať. Vôňa jahôd a rybej príchute sa dokonale prelína, čo dáva našej guličke SBF mimoriadnu chuť, ktorá priťahuje aj najväčších mohykánov.

Nezabudnite, že do zmesi sme pridali maďarskú, štipľavú, červenú papriku, ktorá zvýrazňuje chuť a ovplyvňuje trávenie stimuláciou tráviaceho systému kapra.

Naším sladkým tajomstvom bolo aj pridanie CLO s veľkou dávkou vaječného krmiva do zmesi, no rozhodli sme sa to neskrývať. prečo? Pretože krmivo z vajec je mimoriadne dôležitým prvkom stravy kaprov a my vieme, aké dôležité je poskytnúť im vhodné živiny a chceme, aby ste si to uvedomovali.

Celá guľa Strawbery Big Fish je zvýraznená jemným nádychom Ultimate Spice, ktorý našej guľke dodáva jedinečný charakter.

Kľúčovým aspektom je, že SBF, rovnako ako všetky guľe The Ultimate, sa počas výrobného procesu varí. Vďaka tomu si môžete byť istí, že boilie zostane elastická a odolná, kým nechytíte svojho vysnívaného kapra.

Strawbery Big Fish je gulička, ktorá ryby nielen priláka, ale dodá im aj potrebné živiny. Počas testovacej fázy prekonal najdivokejšie očakávania úlovkom mnohých veľkých kaprov, vrátane kozmického 5×20+ na hrádzi PZW Marcina Mizeru. Neváhajte, siahnite po Strawbery Big Fish a presvedčte sa, prečo sa na ňu pozeráme s úsmevom na tvári. Dajte svojmu lovu kaprov nový rozmer – vyberte si Strawbery Big Fish a užite si úspech na divokých jazerách a komerčných rybárskych revíroch.

Parametre

Parametre
Rybolovná technika Kaprárina
Veľkosť 16mm