WOLF Krmná raketa X-spod Performance, oranžovo čierna

20,40 €
Dostupnosť: Skladom
Ihneď k odberu (2ks),
U vás doma: Piatok 24.05
Na sklade, do 5 prac. dní

Kód: 31020605

Kód: 31020605

Ean: 5060560361343

Záruka: 2 roky

NA TENTO PRODUKT SA NEVZŤAHUJÚ DODATOČNÉ ZĽAVY.

Firma LK Baits stála pri vývoji rakety s magnetmi, kde prebiehalo v kooperácii s firmou Advance jej zdokonaľovanie, ako medzi európskymi rybármi, tak aj u nás v Českej republike, kde nás talianski technici navštevovali.

Tak ako ide vývoj z  Crash Ballu sa vyvinula nová vylepšená verzia X-Spod, ktorá funguje na podobnom princípe. Raketu môžete plniť rôznymi spôsobmi. Môžete ju rozdeliť napoly a kŕmenie s ňou naberať rovnako ako lyžicou a následne ju zavrieť. Alebo otvoriť iba jeden diel a naplniť raketu na maximum. Neskutočnou výhodou tejto rakety je, že môžete vnadiť až do vzdialenosti 160 ma to s ľubovoľnou návnadou.

Patentovaný systém otvárania: Systém magnetov zaručuje bezproblémové otvorenie rakety po dopade na hladinu a okamžité vysypanie návnady.

Znížený odpor pri vyťahovaní z vody: Akonáhle raketa dopadne na hladinu, pomaly došponujte a zľahka raketu dostaňte k hladine. Keď ju zbadáte, pružným zásekom ju zatvorte a sťahujte ju prázdnu bez odporu. Nemusíte čakať na vysypanie, návnada sa rozptýlila nárazom o hladinu v sekunde a hlavne presne tam, kam dopadla.

Jednoduché plnenie: Vďaka patentovému magnetickému systému naberáte návnady ako bager a bez najmenších problémov ju okamžite uzatvárate. Vďaka maximálnej tesnosti dopravíte návnadu na vaše miesto v 100% stave. Objem rakety je Kapacita partiklu: 160 g , Kapacita peliet: 120 g, Kapacita boilies: 20+ 20 mm 

Nahadzovanie: Vďaka svojmu aerodynamickému tvaru odhodíte návnadu oveľa ďalej ako s ostatnými vnadiacimi pomôckami a čo viac, oveľa presnejšie. Pri hode nedochádza k zamotávaniu a ani otvoreniu rakety. Za vetra vďaka svojim letkám drží raketa maximálne smer hodu. Aj vďaka svojmu magnetickému systému môžete pri nahodení „škrtnúť“ špičkou rakety o zem. Neotvorí sa vám a nevysype sa kŕmenie po brehu, ako to dochádza u iných rakiet.

Druhy návnad: Do rakety môžete dať akúkoľvek návnadu a nemusíte sa obávať, že návnadami spôsobíte otvorenie rakety alebo že sa neotvorí vôbec. Vnútri rakety nie je žiadny systém, ktorý by spôsoboval tieto nepríjemnosti. Jednoducho raketu naplňte boiliom, partiklom, method mixom, peletami a tie pokojne môžete zaliať napríklad tekutou potravou, boosterom, esenciou. Raketa je utesnená silnými magnetmi 24 ks a preto umožňuje dopraviť na veľkú vzdialenosť aj časť atraktívnych tekutín. Raketa je plávajúca.

Parametre

Parametre
Rybolovná technika Kaprárina