HALDORADO Carp Micro Pellet Sladký ananás (600g)

4,50 €
Dostupnosť: Skladom
Ihneď k odberu (2ks),
U vás doma: Piatok 19.04

Kód: HD30291

Kód: HD30291

Ean: 5991234630291

Záruka: 2 roky

Registrujte sa a nakupujte ešte výhodnejšie.

Tento produktový rad nie je v sortimente novinkou, už dlho je obľúbený u mnohých, ktorí začali svoju kariéru ako aditívum medzi produktmi Haldorádó!


V posledných rokoch však záujem o feeder a mikro pelety vzrástol natoľko, že sme si povedali, že by sme ich mali vyzdvihnúť z radu priemerných produktov. Od roku 2024 bude produktový rad s vynovenou receptúrou, ešte lepšou kvalitou, ešte väčšou farbou a chuťou, no s rovnakou cenou dostupný pod názvom Carp Micro Pellet. Môže sa použiť na zlepšenie tradičných kŕmnych surovín ako prísada. Môže byť použitý samostatne alebo naplnený v rebrovanom košíku.Keď sa umiestni do PVA sáčku , zmiešaný s boilies, dobre funguje aj pri love kaprov. Ale môže sa však použiť aj na spombovanie.

Ponúkame 10 druhov, sú to: Čokoládový pomaranč, Sladký ananás, Jahoda, Chilli kalamár, Čierna chobotnica, TripleX, Kokos & Tigrí orech, Mango, Champion Corn, a Španielsky lieskový orech Kapor Micro

Carp Micro Pellet - Sladký ananás
Sladký ananás je jednou z charakteristických príchutí radu Haldorádó. Má príjemne sladkú vôňu a chuť zrelého ananásu. Vďaka svojej žiarivo žltej farbe je jednou z najbežnejších a najúčinnejších nástrah pri love kaprov.

Parametre

Parametre
Rybolovná technika Feeder