NIKL Stick mix Crab (500g)

Bežná cena 8,59 € Špeciálna cena 8,33 €
Dostupnosť: Skladom
Ihneď k odberu (2ks),
U vás doma: Štvrtok 18.04
Na sklade, do 5 prac. dní

Kód: 2003528

Kód: 2003528

Ean: 8592400003528

Záruka: 2 roky

Registrujte sa a nakupujte ešte výhodnejšie.

Stick Mix je určený pre všetkých milovníkov krátkodobého rybárčenia, chytania na závodoch alebo pre všetkých, ktorí chcú docieliť čo najrýchlejší záber kedykoľvek a kdekoľvek!


Základným predpokladom pre správne fungujúcu náplň do PVA pančúch alebo vrecúšok je použitie čisto prírodných produktov. Tu to sú tie najhodnotnejšie rybie múčky, prírodné extrakty z morských živočíchov alebo pikantné korenie a unikátna prísada zaisťujúca vhodnú konzistenciu a vlhkosť tohto mixu.

Špeciálnym výrobným procesom sa nám podarilo dosiahnuť dokonalú konzistenciu a vďaka prírodným zložkám bolo docielené silného potravinového signálu. Vďaka tomu na túto pascu v PVA kapre reagujú tak rýchlo. V podstate okamžite potom, čo sa PVA rozpustí je návnada okolo vašej nástrahy v ideálnom stave pripravená zaujať preplávajúce ryby.

Vďaka vyššiemu obsahu oleja láka rozpadajúci sa stick mix kapry z celého vodného stĺpca v okolí vašej nástrahy. Mysleli sme aj na použitie stick mixov v chladnej vode, a tak sme pridali zložku, ktorá zvyšuje emulzifikáciu olejov aj pri teplote pod 6 °C.

Sme si istí, že sa STICK MIXY ulovíte viac kaprov a hlavne rýchlejšie. Vyskúšajte ich aspoň na jednom prúte a určite nám dáte za pravdu.

Stick mixy sú balené v praktickej plastovej dóze a mikroténovom obale, aby bola príprava PVA návnad čo najľahšia a najpohodlnejšia.

Pozn.:
Pri dlhšom skladovaní po rozbalení môže stick mix mierne zmeniť svoju konzistenciu a uschnúť. Toto nie je na závadu, tekuté atraktory iba viac nasiaknu do základového mixu. Pôvodnú konzistenciu stick mixom ľahko dodáte akýmkoľvek olejom, napr. lososovým, RR oilom alebo Konopným olejom. 

Parametre

Parametre
Rybolovná technika Kaprárina