WIZARD Prívlačový prút PINK SPIN 30-60g (240cm)

37,90 €
Dostupnosť: Vypredané

Kód: 13204240

Kód: 13204240

Ean: 5999018200739

Záruka: 2 roky

Registrujte sa a nakupujte ešte výhodnejšie.

Prívlačový prút Wizard Pink Spin

Výrobky obľúbenej prívlačovej značky Wizard sú už osvedčenými pomôckami mnohých rybárov. V rámci tejto línie sa objavila nová dámska séria Wizard Pink!


Ružový rybársky prút dáva ľuďom na brehu už z diaľky vedieť, že majú pri vode ženskú kolegyňu. Priznajme si, že vo väčšine prípadov je to pre mužskú rybársku komunitu osviežujúce. Okrem vzhľadu sa však pozrime aj na špecifikácie prúta.

Prút je vyrobený z karbónu IM9. Je ľahký a tuhý, čím už pripomína prúty špičkovej kategórie, pričom má aj obrovskú silu. Čím vyššie je však číslo IM nášho prúta, tým viac si naň musíme dávať pozor, bude menej tolerovať náraz do ostrých plôch, pretože má omnoho vyššie percento uhlíka ako napríklad prút IM6.

Chrbtica prúta bude schopná zvládnuť aj boj s väčšími šťukami a zubáčmi!

Všetky prúty majú očko na zasekávanie vlasca. Do tohto klasického očka sa nezamotá šnúra a stabilne v ňom leží aj háčik umelej nástrahy.

Disponuje esteticky pôsobiacim skrutkovým držiakom navijaka, ktorý veľmi dobre drží navijaky veľkosti 3000 alebo 4000. Rukoväť prúta je navrhnutá pre jednoduché používanie a čistenie, so spodnou vložkou EVA pre protišmykový úchop počas nahadzovania.

Séria Wizard Pink je jednou z najodporúčanejších možností pre dámy, pokiaľ ide o nahadzovanie. K dispozícii je aj navijak a šnúra v rovnakých farbách ako prút s podobným Pink dizajnom, aby ste mali kompletnú rybársku výbavu. Ideálny aj ako darček.

Parametre

Parametre
Rybolovná technika Prívlač